Atel'je van putten - Abdij Rolduc
Heyendallaan 82b, Kerkrade
Upcoming Events
No Events
Heyendallaan 82b, Kerkrade
No Events
maart
202614mrt10:0017:00Workshop Vader Dochter relatie€165,00 incl. 21% BTW4 Tickets Left
De verborgen dynamiek van de vader dochter relatie heeft grote impact op ons leven als vrouw, op ons zelfbeeld, ons vermogen om blijvende relaties aan te gaan, ons zelfvertrouwen in
De verborgen dynamiek van de vader dochter relatie heeft grote impact op ons leven als vrouw, op ons zelfbeeld, ons vermogen om blijvende relaties aan te gaan, ons zelfvertrouwen in ons werk. Al deze aspecten zijn gevoed door de relatie met de eerste man ons leven, onze vader. Er zijn vele verschillende dynamieken afhankelijk van het type vader. Iedere dynamiek heeft een eigen thematiek zoals de onvolwassen afhankelijke dochter, de onzekere en angstige dochter, de dochter die als schild optreedt of vaders lieveling, de perfecte en unieke dochter.
Daar waar wij bij onze moeder verlangen naar haar omhelzing en de relatie met haar de basis is voor het kunnen ontvangen, het verbinden en het intuïtieve waarnemen, verlangen wij van onze vader dat hij met ons mee de wereld in de loopt en ons de weg wijst. In onze moeder ontdekken wij ons pure zelf en met de ogen van onze vader zien wij onze vrouwelijkheid.
De relatie met je vader bepaalt hoe je je als vrouw verhoudt tot het mannelijke en is van grote invloed op de manier waarop je je leven leeft. Door inzicht en bewustzijn te vergroten ten aanzien van de relatie met je vader leer je het positieve aspect van de mannelijke essentie ervaren en in balans brengen met het vrouwelijke. In jezelf en ook in de buitenwereld.
BEGELEIDING
Tijdens deze dag werken we met verschillende soorten opstellingen afgewisseld met meditatie en sharings. Door inzet van archetypische opstellingen kan iedereen op deze dag zijn eigen relatie en verlangen exploreren. Persoonlijke vragen kunnen we eventueel verder uitdiepen in een individuele opstelling.
Wil je extra verdieping? Combineer deze workshop dan met de Moeder Dochter relatie – Vrouwenlijn workshop. Beide dagen laten je groeien in je vrouw zijn. Het zijn dagen van verbondenheid met je eigen kracht en kwetsbaarheid in een intieme setting met andere vrouwen.
RESULTAAT:
•Je krijgt inzicht in jouw belemmerende patronen en blokkades
•Je opent de ruimte waarin je angsten, verdriet en woede integreert
•Je ontdekt de kracht en hulpbronnen uit jouw zielsstroom en in jezelf
•Je ontmoet rust en ontspanning op je vrouwelijke essentie
JOUW BIJDRAGE: € 165,- incl. btw.
TIJD: inloop 9:45, aanvang 10:00 uur tot 17:00 uur.
Neem zelf je lunch mee. Ik zorg voor iets lekkers bij de koffie en thee.
LOCATIE: Koninginnegracht 28, Den Haag.
Schrijf je in via de speciale ticket link hieronder.
Koninginnegracht 28, Den Haag
Vader-Dochter relatie dagworkshop 03-2026
april
202611apr10:0017:00Workshop Plek en Patronen in Familiesystemen€165,00 incl. 21% BTW4 Tickets Left
Misschien heb je erover gelezen, en heb je je wel eens afgevraagd: ‘Sta ik eigenlijk op mijn eigen plek?’ In ieder familiesysteem en gezin bestaat een ordening. Verticaal, van
Misschien heb je erover gelezen, en heb je je wel eens afgevraagd:
‘Sta ik eigenlijk op mijn eigen plek?’
In ieder familiesysteem en gezin bestaat een ordening. Verticaal, van groot naar klein. Horizontaal, van eerst naar later.
Maar hoe was dat bij jou? Was jij werkelijk het kind bij je ouders — de kleine? Of ben je — uit liefde, loyaliteit of noodzaak —groter geworden dan passend was? Verantwoordelijker. Wijzer. Zorgender. Sterker. En hoe werkt die dynamiek vandaag nog door?
Wanneer een kind van haar plek gaat, ontstaat er plekverwarring. En vanuit die plek ontstaan patronen.
BEGELEIDING
Opstellingen maken dynamieken die vanuit de onderstroom patronen voeden zichtbaar en voelbaar. Een eerste stap in bewustzijn en opening naar het vinden van je plek met de ruimte voor het doorbreken van patronen.
Omdat we werken in een kleine groep komt iedereen aan bod met een eigen opstelling over plek en patronen.
RESULTAAT
In deze workshop vind je antwoord op de volgende vragen:
JOUW BIJDRAGE:
De kosten voor de workshop bedragen 165,- incl BTW.
TIJD: inloop 9:45, aanvang 10:00 uur tot 17:00 uur.
Ik zorg voor iets lekkers bij de koffie en thee.
LOCATIE: Koninginnegracht 28, Den Haag.
Schrijf je in via de speciale ticket link hieronder.
Dagworkshop Plek en Patronen 4/2026
juni
202606jun10:0017:00Workshop Moeder Dochter relatie€165,00 incl. 21% BTW8 Tickets Left
Wat een mooie, kwetsbare, lastige relatie is dat toch, die met je moeder. En hoeveel invloed heeft deze op ons dagelijks leven; je goed genoeg voelen, vervullende relaties aangaan, je
Wat een mooie, kwetsbare, lastige relatie is dat toch, die met je moeder. En hoeveel invloed heeft deze op ons dagelijks leven; je goed genoeg voelen, vervullende relaties aangaan, je relatie met je eigen kinderen, rust voelen en je eigen plek innemen.
In deze workshop staat de relatie met jouw moeder centraal. Van haar heb jij het leven gekregen. In haar buik en in verbinding met haar is jouw bewustzijn gegroeid. Bij haar heb jij jouw eerste kennismaking met liefde opgedaan. Dat kan in overvloed zijn geweest, maar ook in een tekort.
Liefde is essentieel in ons leven. Als kind doe je er dan ook alles aan om aan liefde c.q aandacht of bevestiging te komen. De uitdrukking ‘als mijn kinderen blij zijn, ben ik ook blij’ geldt in mijn ogen ook zeker andersom ‘als mijn moeder gelukkig is, ben ik ook gelukkig’. De relatie met onze moeder is daarmee in grote mate bepalend voor hoe wij het leven nemen en doorgeven. Door inzicht en bewustzijn te vergroten ten aanzien van hoe jij je verhoudt tot deze basisprincipes in je relatie met je moeder krijg je een opening naar het helen van hetgeen nog mag volgroeien in jouw leven. Je leert over je eigen plek en hoe je deze met vol hart en bekken kan innemen. Het laat je verder groeien in wie jij bent en waar jij voor staat in je leven, relaties en werk.
BEGELEIDING
Tijdens deze dag werken we met verschillende soorten opstellingen afgewisseld met meditatie en sharings. Door inzet van archetypische opstellingen kan iedereen op deze dag zijn eigen relatie en verlangen exploreren. Persoonlijke vragen kunnen we eventueel verder uitdiepen in een individuele opstelling.
Ondanks dat het een dag-workshop is, zijn de ervaringen van eerdere deelneemsters dat het nog lange tijd doorwerkt. Een dag van verbondenheid met je eigen kracht en kwetsbaarheid in een intieme setting met andere vrouwen.
RESULTAAT:
•Je krijgt inzicht in jouw belemmerende patronen en blokkades
•Je opent de ruimte waarin je angsten, verdriet en woede integreert
•Je ervaart je eigen plek in de relatie met je moeder
JOUW BIJDRAGE: € 165,- incl. btw.
TIJD: inloop 9:45, aanvang 10:00 uur tot 16:30 uur.
Neem zelf je lunch mee. Ik zorg voor iets lekkers bij de koffie en thee.
LOCATIE: Koninginnegracht 28, Den Haag.
Schrijf je in via de speciale ticket link hieronder.
Moeder-Dochter relatie dagworkshop 10/2025
oktober
202616okt(okt 16)10:0017(okt 17)17:00Reis van de Heldin cursus
Eigentijds Leiderschapsprogramma voor vrouwen Waarom meedoen? Omdat je nu écht tijd wilt vrijmaken voor jezelf en je persoonlijke groei. Je weet dat veranderen tijd vraagt en die wil je er aan
Waarom meedoen? Omdat je nu écht tijd wilt vrijmaken voor jezelf en je persoonlijke groei. Je weet dat veranderen tijd vraagt en die wil je er aan geven. De aanleiding om mee te doen, kan zijn dat je vastloopt en niet weet hoe eruit te komen. Of dat je behoefte hebt aan begeleiding nu je op de drempel van je tweede levensfase staat, waar niets meer lijkt te gaan zoals het altijd ging. Je voelt diep van binnen dat er meer in zit en wil je die bron van levensenergie aanboren.
Iedere groep bestaat uit 8 tot maximaal 10 vrouwen; ambitieus ten aanzien van de kwaliteit van hun leven en midden in het leven staand.
Heel simpel omdat mannen en vrouwen van elkaar verschillen. Systemisch is de plek en de weg van de dochter anders dan die van de zoon. Ook vanuit de leer van Jung zijn animus en anima verschillend van elkaar. Iedere keer weer blijkt, dat de reis samen met vrouwen, je de zachtheid in je kracht laat vinden.
De grote variatie in werkvormen; systemisch met verschillende manieren van opstellen, creatieve oefeningen, lichaamsgericht, aangevuld met meditaties en de kracht van verhalen en kunst betrekken alle lagen van jouw zijn; mentaal, fysiek, emotioneel en ziel. Je leert hoofd, hart, buik met elkaar te verbinden.
Het progamma volgt de stappen van het universele pad van persoonlijke ontwikkeling – de Reis van de Heldin. Gedurende de reis zul je steeds meer de rode draad ontdekken in de opening naar verandering in je leven. Je leert van binnenuit weer de weg naar buiten te gaan, vanuit je ware zelf, te leven.
Door te reizen in een groep leer je van en met elkaar. Dit is van grote waarde en onderscheidend ten opzichte van individuele sessies. Wij zijn sociale wezens en ondervinden de grootste uitdagingen in relaties met anderen. Daarom is leren in een groep, ook al is dat iets waar je niet per sé naar uitkijkt, vruchtbare grond om over jezelf te leren en je verder te ontwikkelen. Bovendien krijg je door werkvormen als opstellingen de mogelijkheid om thema’s vanuit verschillende perspectieven te leren kennen.
Het programma
In 5 blokken van 2 dagen volgen we de verschillende stappen op het universele pad van persoonlijke ontwikkeling. Je persoonlijke verlangen is je uitgangspunt. Gaandeweg krijg je inzicht in de door jou aangenomen plek in je systeem van herkomst en of dat de jouwe, de juiste is.
Thema’s in je familiesysteem en vrouwenlijn in het bijzonder worden helder en ook de daardoor ontstane dynamieken en patronen. Je krijgt de kans om normen en waarden geleerd in je systeem van herkomst te herwaarderen en veranderen dilemma’s in groeikansen.
Gaandeweg leer je welk potentieel er hierdoor in de schaduw is komen te staan en hoe je daar toegang tot krijgt. Kwaliteiten die in de tijd gestold zijn maar diep verbonden zijn met jouw essentie komen opnieuw tot leven en zorgen voor hernieuwde levensenergie.
Tijdens deze hele reis zijn jij en de andere deelneemsters niet alleen belangrijke oefenrelaties in het integratieproces, maar ook getuigen van verhalen die verteld én gehoord willen worden. De bedding die jullie samen vormen is een uiterst vruchtbare grond.
De blokken volgende de universele stappen van de Reis van de Heldin: Het vertrek en de drempel naar de onbekende wereld, doorbreken van de wetten van thuis, beproevingen in de put, de ontdekking van je bron/schat en tot slot de terugkeer in bekende wereld.
€ 2.995,- incl. btw. voor particulieren, excl. btw voor ZZP’ers en € 3.495,- excl. btw zakelijk.
VROEGBOEKKORTING 500,- euro tot 1 april 2026
Heb je interesse? Laten we dan een afspraak inplannen van een kennismakingsgesprek.
Betaling in termijnen is mogelijk voor particulieren.
Met een persoonlijk budget kun je deze cursus ook als ontwikkeltraject op het gebied van persoonlijk leiderschap indienen op je werk. (Meer dan 50% van de deelneemsters krijgt de cursus vergoed!). Ik kan je helpen bij het opstellen of indienen van een aanvraag voor persoonlijk ontwikkeltraject.
Tijden: inloop 9:45, aanvang 10:00 uur tot 17:00 uur.
Locatie: Koninginnegracht 28, Den Haag.
Voor aanvragen kennismaking en informatie mail of bel 06-25360018.
Reis van de Heldin - groep 15
[mc4wp_form id=”3426″]
© 2026 Centeno Coaching. Jet Centeno - 06-25360018 | weer een website van Glashelderdesign.nl